Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista w Dziale Opłat i Opomiarowania

Miejsce pracy:  PGW Wody Polskie RZGW Gliwice,

                        Gliwice, ul. Sienkiewicza 2

                        Gliwice ul. Robotnicza 2

 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  Prowadzenie i obsługa spraw związanych z instrumentami ekonomicznymi służącymi gospodarowaniu wodami w tym:

  • opłatami za usługi wodne,
  • opłatami podwyższonymi,
  • należnościami za korzystanie ze śródlądowych dróg wodnych i odcinków oraz urządzeń wodnych stanowiących własność Skarbu Państwa, usytuowanych na śródlądowych wodach powierzchniowych,
  • wystawianie i przekazywanie informacji, wydawanie decyzji w sprawach opłat za usługi wodne
  • rozpatrywanie reklamacji dot. opłat za usługi wodne,
  • prowadzenie postępowań administracyjnych zgodnie z KPA w zakresie wystawianych decyzji,
  • sporządzanie uzupełniającej dokumentacji związanej ze złożoną skargą na wydaną decyzję,
  • obsługa systemu poboru opłat i należności,
  • prowadzenie bazy podmiotów korzystających z usług wodnych i zobowiązanych do uiszczania innych opłat i należności,
  • prowadzenie innych spraw związanych z systemem poboru opłat i należności,
  • weryfikacja legalności urządzeń pomiarowych,

 Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska lub gospodarki wodnej,
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze wykształcenia,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • biegła znajomość obsługi programu MS Office, Excel,
  • znajomość ustawy Prawo Wodne, procedur administracyjnych – KPA,

Pozostałe wymagania niezbędne:

  •  umiejętność stosowania przepisów prawa w praktyce,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • analityczne myślenie i kreatywność,
  • umiejętność redagowania pism,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy z zespołem,
  • rzetelność, systematyczność, terminowość,
  • umiejętność działania w sytuacjach stresowych oraz pod presją czasu,

Zachęcamy do składania CV, a w zamian oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • comiesięczny dodatek za przepracowane lata pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń,
  • prywatną opiekę medyczną opłacaną przez pracodawcę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość korzystania z bazy noclegowej na terenie całego kraju,

 Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • List motywacyjny (mile widziany)

Informacje dotyczące ochrony danych osobowych:

  1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, ul. Grzybowska 80/82, 00-844 Warszawa.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem:

  1. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  2. Odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii.
  3. Dane zgromadzone w procesie rekrutacji będą przechowywane do czasu zakończenia tego procesu a w przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez okres 6 miesięcy.
  4. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez PGW WP. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
  5. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. Jeśli w przyszłości powołany zostanie inny organ nadzorczy, ten organ będzie właściwy do rozpatrzenia skargi, z tym że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji.
  6. Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w PGW WP.

zawierające poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie dla potrzeb rekrutacji.”

Oferty należy składać lub przesyłać w terminie do: 31.03.2020

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy,  że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.