W dniach 17-19 września 2019r. odbędzie się w Opolu, organizowany przez Wojewodę Opolskiego Pana Adriana Czubaka, II Kongres Żeglugi Śródlądowej, poświęcony wzorem roku poprzedniego dialogowi na temat żeglowności polskich rzek. Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach również w tym roku pozostaje partnerem tego istotnego przedsięwzięcia.

Jednym z podjętych przez Wody Polskie działań w tym zakresie jest organizacja konkursu plastycznego pod nazwą „Statkiem po Odrze”, w ramach którego młodzi uczestnicy zabawy z Opolszczyzny i miejscowości nadodrzańskich w wieku 7-13 lat będą mieli za zadanie stworzyć dowolną techniką kreatywną pracę, przedstawiającą podróż po wodach tytułowej rzeki. Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody, m.in. rejs statkiem pasażerskim po Odrze. Wybór najlepszych prac w poprzedniej edycji konkursu nie był prosty, mamy więc nadzieję, że również w tym roku ujawnią się młode talenty plastyczne kochające wodne przygody.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz do wspólnej zabawy!

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzonoOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (Konkurs plastyczny - II Kongres Żeglugi Śródlądowej.pdf)Regulamin konkursu plastycznego 1092 kB2019-05-20 06:282019-05-20 06:28